Kaş Kaldırma

Ankara Kaş Kaldırma

Kaşlarımız yüzümüzün en dikkat çekici organı olan gözlerimizi koruyan ve estetik bir görünüm veren, embryo döneminde ilk oluşan vücut kıllarıdır. Yine üzerine çokça şiir ve türkü yazılmış bir yapıdır. Yaş ile birlikte kaşlarda düşme olur ve bu yaşlı bir görüntüye sebep olur. Neyse ki artık bir çok çözüm elimizde ve mutlaka birisi size uygun!

MEDİKAL ÇÖZÜMLER

Yüzümüze kullandığımız tüm cilt ürünleri ve bakımlar kaşımıza da güzellik katar. Ama öyle öyle bir şey var ki onun kaş kaldırma etkisi de vardır. İşte o botulinum toksinidir,.

GEÇİCİ İP UYGULAMALARI

Düşük ve yorgun kaşlarımızı düzeltmenin bir yolu da PDO içerikli ip uygulamalarıdır. Bir çok marka ile hizmete girmiş bu ürünler 15-20 dakikada ve lokal anestezi altında hızlıca yapılabilir. Kalıcılığı 6 ay ile 2 yıl arası değişir. Bir diğer güzel özelliği de işlemini geriye alınabiliyor olmasıdır.

KALICI İP UYGULAMALARI

Aynı amaçla silikon ya da erimeyen başka ipler de kullanılabilir ve bu sefer etki kalıcıdır, yani yüze emilmeyen ipler ile müdahale etmiş oluruz. Bu işlem de uygun vakalarda çok etkilidir ve uzun yıllardır bu işlemler yapılmaktadır.

CERRAHİ TEDAVİ

Endoskopik olarak da kaş kaldırma mümkündür. Üstte sayılanlar yetersiz ve cilt fazla ise o zaman cilt de çıkarmak gerekebilir. Cerrahide çözüm hızlı ve dramatiktir. Uyuşukluk gibi komplikasyonlar nadiren de olsa olabilmektedir.

Ankara Kaş Estetiği

Sorunuz Sorabilirsiniz.