Bize Ulaşın

Ameliyatlı estetik, ameliyatsız estetik ve muayene konularında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Randevu almak için formu doldurabilir veya aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz!

Muayene randevusu almak, plastik cerrahi, ameliyatlı estetik ve ameliyatsız işlemlerimiz hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

E-posta

drrasidtoksoz@gmail.com

Adres

Kızılırmak Mah. 1443. Cd. 1071 Usta Plaza, 25B/130, Çankaya/Ankara

Aklınızdaki Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Estetik operasyonlarımız hakkında hastalarımızın sıkça sorduğu sorulara ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Estetik operasyonlarımızı lokal ve genel anestezi altında yaptığımız için hastalarımız operasyon esnasında herhangi bir ağrı/acı hissetmemektedir. Operasyonun türüne bağlı olarak işlem sonrası ufak çaplı ağrı ve acı hissedilebilmektedir.

Klinik olarak temel önceliğimiz hastalarımızın sağlığıdır. Ücretten önce hastanın operasyon sonrası doğal ve sağlıklı bir görünümde ve formda olması kliniğimiz için önceliklidir. Bununla birlikte operasyon ücretlerimiz işlemden işleme değişmekte olup muayene sonrası net olarak belirlenebilmektedir.

Uzmanlık alanlarımız içerisinde ameliyatlı ve ameliyatsız olarak farklı şartlar için kullandığımız burun estetiği operasyon ve tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu, tamamen hastanın ve burnun durumuna göre değişmektedir. Uzmanlıklarımız sayfamızdan hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Fransız askısı ameliyatsız olarak yüz germek için kullanılan yöntemlerden birisidir. Sıkça kullanılmakla birlikte kalıcılık süresi de oldukça fazladır. Uzmanlık alanlarımız arasında Fransız askısı bulunmaktadır.

Estetik Ameliyat Nedir