Kol Germe

Ankara Kol Germe

İnsan vücudu da tüm diğer şeyler gibi biriken yer çekimi etkisindedir. Kola altları da zamanla sarkabilir. Her insanın vücut yaşı ve genetik altyapısı aynı  olmadığından dolayı bu durum kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Yalnızca yaşa bağlı olmayan, sık kilo alıp vermeden kaynaklanan sorunlarda, başlıca rahatsız edici sorunlardan biri kol sarkmasıdır. Kol germe işlemi dirsek ve omuz arasındaki kolların iç kısmında gözüken sarkmalar için çözümdür. Özellikle yaz aylarında kolsuz kıyafet giymeye çekinenlere, plastik cerrahi uzmanının kişiye özel olarak uygulamış olduğu başarılı kol germe ameliyatı çare olabilir. İşlem sonrası deforme olmuş alan özellikle kollarınızı yukarı kaldırdığınızda gözünüze çarpmaz, kendinizi oldukça özgüvenli hissedebilirsiniz.

Kol Germe Ameliyatlı ve Ameliyatsız Çözümler

Kollarınızda oluşan ve sizi rahatsız eden sarkmaların giderilmesi için uygulanacak olan kol germe ameliyatında amaç yalnızca gevşemeyi yok etmek ve deri fazlalığını almak değil aynı zamanda da kola germe işlemi uygulamaktır. Düzenli spor yapıyor olmanız, cilt bakımınız sağlamanız veya kilo kontrolü bile kollardaki yaşlanmayı durdurmaya yetecek unsurlar değildir. Kol estetiği uygulanırken, bazı durumlarda deri fazlalığı olmadığı tespit edilir. Bu durumda liposuction ile çözüm üretilir. Daha kısa süreli bir anestezi ile ve çok küçük kesilerden bu işlem yapılabilir.

Kol Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kol germe ameliyatı, genel anestezi ya da ağır sakinleştiriciler (sedasyon) altında gerçekleştirilmektedir. Ameliyat öncesinde kol germe işleminin yapılacağı bölge dikkatli bir şekilde belirlenerek işaretlenir. Kolları çok kalın olan hastalarda işleme liposuction da eklenebilir. Ameliyat sonrasında 3 hafta sonra dikişler tamamen alınacak, kollarınız artık istediğiniz görünümde olacaktır.

Ankara Kol Germe Fiyatları

1 Yorum

  • Gönderildi. Temmuz 11, 2021 12:03 pm 0Likes
    by Kara

    Ameliyatsız kol Germe yapıyor musunuz. 170 boy 75 kilo yum kilo alıp vermeden dolayı kollarım sarktı. İz olmayan bir uygulama arıyorum. Ve fiyat bilgisi?

Sorunuz Sorabilirsiniz.