Brezilya Kalça Estetiği Nedir?

Çoğu Brezilyalı kadınların vücut yapılarında, ilk göze çarpan çekici, iri, dik ve dolgun kalçalarıdır.  Dik görünümü kaybetmeyecek ve aşırı büyük olmayacak bir Brezilya Kalça Estetiği için  uzman plastik cerrahi yardımı alabilirsiniz. Kimi insanlar bu özelliklerini genetik miraslarından alarak doğuştan dik bir kalçaya sahiptirler. Ancak bazıları böyle bir özellikle doğmamış olabilir. Veya formda olan kalçalar zamanla kilo alıp vermeye bağlı, yaşa bağlı veya başka nedenlere bağlı olarak formunu kaybettiği durumda çözüm brezilya kalçası yaptırmaktır. Kalça estetiği yapılırken protez (implant) ya da yağ enjeksiyonu yöntemlerinden herhangi birini kullanmaktayız. Estetik yapılacak kişinin sağlığı da tehlikeye atılmadan öncesinde bazı testler yaparak testlerin sonucuna göre uygun bir yöntem seçiyoruz.

Brezilya Kalçası Nasıl Yapılır?Brezilya Kalça Estetiği Nedir?

Kalça estetiğine karar verdiğinizde ve güvenilir, uzman daha önce bu konuda başarılı olan ekibimize ulaşabilirsiniz. Brezilya Kalça Estetiği yöntemleri arasında en başarılı olunan yöntem, şüphesiz yağ enjeksiyonu ile yeniden şekillenen kalçalardır. Büyük kesiler yapılmayacak bir şekilde gerçekleştirilen yağ enjeksiyonu operasyonunda, kendi vücudunuzun uygun bir bölgesinden alınan yağ dokusu kullanılmaktadır. Bu aynı zamanda basen ve karındaki yağların azalması ve kum saati tarzı bir görüntü sağlanması demektir.  İzsiz yani, kesi yapılmadan uygulanan yağ dokularının içerisinde bulunan yenilenme kapasitesiyle Brezilya kalça estetiğiniz tamamlanır.

Kimler Brezilya Kalça Estetiği Yaptırabilir?

Hayal etmiş olduğunuz hatları belirgin, dik biçimli kalçaların yeni adı olan Brezilya Kalça Estetiği için hemen bizlerle iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Yağ enjeksiyonu ile kalça estetiği operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız, yaş unsurunuz ve popo hacminizin bu operasyon için uygun olup olmadığını öğrenmelisiniz. Eğer yaşa bağlı olarak kalçanız aşırı sarkık ve düşük popo diye adlandırılan grupta yer alıyorsa, yağ enjeksiyonu yöntemi sizler için doğru değildir. Çünkü bu yöntem tek başına etkili olmayabilir. Tabi bu duruma da bir çare vardır. Ekibimizin sizlere sunduğu seçenekleri yaptırarak yine istediğiniz o hatlı, çekici görünüme ulaşabilirsiniz.

Brezilya Kalça Estetiği Kalıcı mıdır?Brezilya Kalça Estetiği Nedir?

Brezilya Kalça Estetiği yaptırmaya karar verdiğiniz de öncelikle aklınıza gelen ilk soru, estetiğin kalıcı olup olmayacağıdır. Yıllardır bu konuda uzmanlaşmış, adını duyurmuş başarılı ekip olarak istediğinizi size en iyi şekilde verilmeye çalışılacaktır. Yağ dolgusu uygulanarak uygulanmış bir kalça estetiği, belirli zaman aralıkları ile tekrarlanarak, kontrol sağlanmalıdır. Bu zaman aralıkları ise hastanın yaşı, popo dokusunun özellikleri, alınan yağ dokusunun ve yağ hücrelerinin özellikleri gibi birden fazla etmene bağlıdır. Size özgü ve güncel değerlendirmeler için hekim muayenesi gerekmektedir.

Sorunuz Sorabilirsiniz.